REZERVONI TANI

+355 69 68 11 011

Te disponueshem 24/7 nga e Hena ne te Diele

MIRESEVINI NE Hotel Laid

Hotel Laid ofron nje ambjent perfekt për momente të paharrueshme dhe të bukura me miqtë apo familjen tuaj.

Hoteli yne ndodhet vetem nje minute larg plazhit. I vendosur ne Vlore, 2.1 km nga Kuzum Baba, Hotel Laid zoteron plazh privat dhe tarrace, ku ju do te merrni dhe një sherbim profesional dhe teper korrekt nga ana e stafit tone. Ne dispozicionin tuaj do te keni edhe Wi-Fi si edhe parkingu privat. Tek ne, klientet do te mund te perjetojne cdo dite momente te bukura relaksi me miqte apo familjaret e tyre.

REZERVONI TANI

+355 69 68 11 011

We are available 24/7 Monday to Sunday

MIRESEVINI NE Hotel Laid

Hotel Laid ofron nje ambjent perfekt për momente të paharrueshme dhe të bukura me miqtë apo familjen tuaj.

Hoteli yne ndodhet vetem nje minute larg plazhit. I vendosur ne Vlore, 2.1 km nga Kuzum Baba, Hotel Laid zoteron plazh privat dhe tarrace, ku ju do te merrni dhe një sherbim profesional dhe teper korrekt nga ana e stafit tone. Ne dispozicionin tuaj do te keni edhe Wi-Fi si edhe parkingu privat. Tek ne, klientet do te mund te perjetojne cdo dite momente te bukura relaksi me miqte apo familjaret e tyre.

SHERBIMET TONA

CFARE OFROJME

SHIJONI PUSHIMET TUAJA

Stafi yne eshte i disponueshem t’ju ofroje udhezime praktike per zonën ne recepsion 24 ore.

Perjetoni ndjesine fantastike qe te ofron bregdeti i bukur i Vlorës, nen ajrin e pastër dhe dhomat e rehatshme te hotelit tone.

SHIH DETAJET

SHIJONI PUSHIMET TUAJA

Stafi yne eshte i disponueshem t’ju ofroje udhezime praktike per zonën ne recepsion 24 ore.

Perjetoni ndjesine fantastike qe te ofron bregdeti i bukur i Vlorës, nen ajrin e pastër dhe dhomat e rehatshme te hotelit tone.

SHIH DETAJET

ZGJIDHNI DHOMEN TUAJ

DHOMAT E HOTELIT

ADRESA

Rruga "Shaban Demiraj", Vlorë, Shqiperi

SHERBIMI NDAJ KLIENTIT

+355 69 68 11 011

E-MAIL

info@laidhotel.com