Suite

Me ballkon dhe pamje nga deti

Suita ka dy dhoma: njera dhome ka dy krevate tek dhe dhoma tjeter nje krevat dopio. Suita ka ballkon dhe pamje nga deti si edhe shume lehtesira te tjera per t’i bere pushimet tuaja sa me te bukura dhe te rehatshme. Ju mirepresim te na vizitoni cdo dite ne hotelin tone!

Lehtesirat ne Dhome

null

Tualet

null

Shapka

null

TV Plazma

null

Garderobe

null

Kondicioner

null

Ballkon

null

Minibar

null

Telefon

ADRESA

Rruga "Shaban Demiraj", Vlorë, Shqiperi

SHERBIMI NDAJ KLIENTIT

+355 69 68 11 011

E-MAIL

info@laidhotel.com